Email: golfart@email.cz
Mobil: +420602369106

Golf je hloupá hra, jejímž cílem je dopravit velmi malý míček do ještě menší jamky nástroji k tomu nevhodnými. Winston Churchill

Umělé travní koberce jsou elegantní náhradou za živé travní plochy bez ztráty svěží zelené barvy. Tyto plochy se vyznačují především schopností udržet si přirozený vzhled, dlouhou životností, nízkými provozními náklady, vašeho času a životního prostředí.
Umělá tráva je tedy ideální řešení pro zahrady, terasy, veřejná prostranství, sportoviště, dekorace či pro jiná místa, kde přírodní trávník nemůže být použit.
Ztráta zabarvení, vyšlapaná místa, sekání, zavlažování, hnojení půdy, hubení škůdců, tak toto vše je s naším umělým zatravněním již minulostí. Údržba trávníku nebyla nikdy jednodušší. Tento trávník stačí jen trochu postříkat vodou či zlehka shrabat listí a trávník je opět jako nový. Jako obrana proti plevelu se používá geotextilie, která zabraňuje jejímu průchodu, avšak jsou v ní i v travině dostatečně velké díry na odvodňování.
Vlastnosti umělých travnatých povrchů a náš obrovský sortiment vám tak dává spousty možností, jak je využít. Mohou se stát dekorací pro vaši zahrádku, kde je samozřejmě možné kombinovat trávu umělou s živou trávou. Dále je zde možnost využití například pro rekreační a sportovní účely – od golfových greenů až po celá multi sportovní hřiště. Fantazii, kam se tento povrch může umístit, se meze nekladou.
Jako důkaz kvality těchto výrobků vám firma, společně se zakoupením, dává 10 let záruku na všechny typy umělých travnatých povrchů.
greenmeadow.jpg
1.jpg
3.jpg
6.jpg
4.jpg
hlavnifoto.jpg
1
www.golfart.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one