Email: golfart@email.cz
Mobil: +420602369106

Golf je hloupá hra, jejímž cílem je dopravit velmi malý míček do ještě menší jamky nástroji k tomu nevhodnými. Winston Churchill

Chcete zorganizovat golfový turnaj včetně doprovodných programů u nás nebo v zahraničí? Neváhejte nás kontaktovat.
A teď k těm, které už běží.
mentour-logo.png
Hodně pohodový seriál turnajů. Vaším úkolem není odehrát všech 250 nabízených termínů za rok, ale zahrát si vybraná hřiště za výborné ceny. Pokud se Vám bude dařit, můžete průběžně sledovat Váš postup do nebeských golfových výšin v průběžném celostátním řebříčku.
Více se dozvíte na
stari-logo.jpg
"Připravili jsme tour, kde hráči zažijí nejen velmi soutěžní atmosféru, ale hlavně
profesionálně řízené turnaje s mezinárodními zkušenostmi."
Radka Važanská - promotérka tour

Hezká slova, ale jaká je zkušenost?
Vypravili jsme se jen na dva turnaje /Konopiště a Benátky/ - víc se nedalo stihnout.
Vše probíhalo podle plánu. Čekali jsme, že v této věkové hranici potkáme golfem unavené hráče, které přehrajeme raz dva a vychutnáme si pocity na stupních vítězů. Bohužel, čekáme dodnes. Znovu jsme si potvrdili, že výborný golf se dá hrát v každém věku. Navíc jsme ocenili přátelskou atmosféru, která i přes lité boje vládla po celou dobu turnajů. Ocenit musíme i rozhodčí, kteří nás díky svým mezinárodním zkušenostem mohli "drtit" na každé třetí jamce, ale opak byl pravdou. Byli vždy připraveni s radou na neobvyklé situace tam, kde jsme je potřebovali.
Celkově lze tuto Tour jen doporučit.
Více na
golfcourses.jpg
Nikdo z nás asi během života neobejde všechna hřiště, která se mu líbí nebo kam je pozván na turnaj. Je fakt, že pokud mám jít nové hřiště, automaticky klikám na www.golfcourses.cz Najdu tam základ, který potřebuji.
logo-golfcourses-shop (1).jpg
Ovšem pozor! Funguje e-shop, kde najdete aktuální slevy fíček. Žádných 50 nebo 100,- Kč, ale často i padesát procent. Dobrý nápad. Vyzkoušíme to v nejbližší době.
Vy si už teď můžete kliknout na www.golfcourses-shop.cz

Hybridmaster
www.golfart.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one