Email: golfart@email.cz
Mobil: +420602369106

Golf je hloupá hra, jejímž cílem je dopravit velmi malý míček do ještě menší jamky nástroji k tomu nevhodnými. Winston Churchill

Na tuto otázku si každý bude muset odpovědět sám. Hodí se na různé druhy sportu. Je to perfektní a originální interiový doplněk, ale já se k němu dostal přes golf. Pět let jsem se snažil pěstovat pěkný green. Sekal, hnojil, aerifikoval, pískoval...vše pravidelně a podle nejlepších rad. Travička sice rostla, ale s ní i má trpělivost. Nebylo to stále ono. Chtěl jsem trénovat patování. Znáte to možná sami. Na drivingu trénujete všechno možné, ale kolik času věnujete právě patování?
Rozhodnutí bylo jasné. Musím se přiznat, že když nastala fáze příprav na podklad trávníku, chtělo se mi brečet. Tolik práce, usilí, peněz za sekačky, hnojení...a teď jde všechno pryč.
Dnes už na to vzpomínám s usměvem. Výsledek je prostě dokonalý. Ve spojení s rohoží a stanem na odpálené míčky to je ideální kombinace. Nebyla to úplně levná záležitost, ale když jsem si spočítal cenu drivingu, míčků, dopravy...Do roka je investice zpět. Na driving jezdím jen 2 - 3 x do měsíce pod dohled trenéra a podívat se, jak to hezky lítá a míčky jezdí po greenu.
10052010063.jpg
06052010057.jpg
10052010064.jpg
www.golfart.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one