Email: golfart@email.cz
Mobil: +420602369106

Golf je hloupá hra, jejímž cílem je dopravit velmi malý míček do ještě menší jamky nástroji k tomu nevhodnými. Winston Churchill

Na podzim odstartovala na celém světě novinka v ovládání her na Playstation 3.
Stejně, jako u konzole Wii můžete ovládat všechny hry vlastním tělem.
Hra Tiger Woods 2013 je bonbónek. Absolutně věrný golfový simulátor, který potěší i zejména přes zimu i opravdu dobré golfisty.
Září -říjen 2010
Zatím jsme měli možnost Wii i Playstation 3 Move vyzkoušet na několika akcích. Během večera Playstation 3 Move přilákal i hosty, kteří měli ke hrám odpor. Z jejich výrazů bylo patrné, že se i v nich skrývá chuť pro pobavení a soutěže. Naprosto omračující grafika pak "dokonala" skvělý úspěch. Jsme rádi, že to přispělo k vygradování atmosféry večera.
Pokud ještě váháte se zařazením této zábavy pro Vaší firemní párty - podívejte se na ukázku. Hlavně se nesmějte.
Pokud si budete tuto hru jen pronajmout na párty či večírek - není problém.
U každé hry je profesionální obsluha. Zobrazení na 107 nebo 80cm full hd tv. Ve větších prostorách lze instalovat speciální plátno se zpětnou projekcí o rozměrech 240 x 180 cm.

Doporučujeme si aktivity objednat co nejdříve na +420602369106 nebo djparty@email.cz
Další info na www.djparty.cz
DJPARTY logo.jpg
Teď trochu z jiného soudku.
Kdo hraje golf ví, že jsou chvíle, kdy by do toho nejradši praštil. Berte následující mix, jako relaxační terapii. Není to sice profi, ale nic nerozhodí hráče či hráčky ve Vašem flajtu víc, než když se před zásadní ranou na ferveji nebo greenu zasmějete při vzpomínce na něco z této rubriky. Hezkou hru.
Golf by měl být především zábavnou hrou.
Puttery mohou mít různé tvary
banana150.jpg
cornputter135.jpg
pipe_head135.jpg
hotdog135.jpg
Ale mohou mít i různé funkce, metr, kompas, trubku na oslavu vítězného patu...
wow_club.jpg
wow_putter_combo.jpg
...ale putter může i potěšit. Nedoporučuje se golfistům, kteří mají žárlivé manželky. Bohužel se nám nepodařilo najít odpovídají motiv i pro hráčky. Omlouváme se.
Nakonec něco pro ty, kteří nesnáší hru z vysoké trávy. Upozornění! Je to ideální pomocník do chvíle než Vás marshal vyhodí ze hry. Můžete sice po něm chtít peníze za posekanou trávu, ale asi Vás vyrazí definitivně.
www.golfart.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one